Старший викладач географічного факультету Юрій Зінько взяв участь у Campus France Day

27.09.2016 | 16:53

З нагоди Всесвітнього дня туризму у Франції традиційно відбуваються Campus France Days, що проходять у форматі міжнародного форуму, під час якого учасники обговорюють питання розвитку освіти, академічної мобільності, обміну досвідом у сфері створення навчальних програм.

Цьогоріч у Campus France Day взяли участь делегації навчальних закладів України, Грузії, Молдови, Казахстану, Вірменії, Росії. Кафедру туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка представляв старший викладач Юрій Зінько.

Учасники міжнародного форуму розглянули питання можливостей співпраці з французькими навчальними закладами туристично-готельного та гастрономічного профілю.

Під час робочих зустрічей із французькими партнерами йшлося про освітнє та наукове забезпечення підготовки фахівців з організації туризму, готельного і ресторанного обслуговування.

За словами Юрія Зінька, досвід французьких вищих шкіл і  університетів туристичного та готельно-ресторанного профілю є дуже корисним для нас з огляду на перспективу відкриття на географічному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка напряму «Готельне і ресторанне обслуговування».

У рамках Campus France Days учасники форуму також з ознайомчим візитом відвідали  знамениту кулінарну школу Le Cordon Bleu, що має свої філії у 30 країнах світу.