Співпрацюємо з лідерами екскурсійних турів – туристична фірма «Відвідай»

31.10.2023 | 14:41

У кінці жовтня на заняття з курсу «Екскурсознавство» було запрошено працівника офісу та екскурсовода туристичної фірми «Відвідай» (Львів) пані Тамілу Іванченко.
Туристична фірма неодноразово визнавалась найкращою в організації внутрішнього туризму в Україні. Її екскурсійні тури заходом України стали класикою туристичного бізнесу.
Представник фірми пані Таміла Іванченко розповіла історію турфірми та її основні пропозиції. Детально зупинилась на ролі екскурсовода під час автобусних турів. Зустріч мала інтерактивний характер: студенти відповідали на певні запитання щодо географічних й історичних фактів про Україну. Вони були запрошені на навчання екскурсоводів, які проводить турфірма, та популярні тури заходом України. Зустріч принесла студентам нові знання та можливості для кар’єрного розвитку, а представник турфірми оцінила освітній і науковий потенціал студентів-туристів 3-го курсу.