Відійшла у вічність Валентина Петрівна Палієнко

17.03.2021 | 15:53

Сьогодні, 17 березня 2021 року, відійшла у вічність надзвичайна Людина, видатний Вчений-Геоморфолог, багаторічний заступник директора Інституту географії НАН України з наукової роботи, доктор географічних наук, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат премії НАН України ім. В. І. Вернадського (1997) – Валентина Петрівна Палієнко. Працівники кафедри геоморфології і палеогеографії і всього географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка висловлюють щире співчуття рідним, близьким і колегам. Це величезна втрата для усіх, хто був знайомий з Валентиною Петрівною – надзвичайно розумною, чуйною і водночас вимогливою і справедливою Людиною з великої літери. У нашій пам’яті назавжди залишиться не лише професіоналізм і наукові здобутки Валентини Петрівни, але й її харизма, щирість і людяність, яка підкорила серця багатьох людей. Вічна пам’ять!