Участь співробітників кафедри фізичної географії в конференції “Smart Green & Smart Blue”

14.11.2019 | 12:43

7-9 листопада 2019 року у Львові відбулась міжнародна конференція “Smart Green & Smart Blue” (робоча мова англійська) за участю наукових установ України, Європи та Азії. У ній взяли участь доцент кафедри фізичної географії Анатолій Смалійчук з доповіддю на тему: «Ecosystem-based adaptation to climate change: pioneering new approach in Ukrainian biosphere reserves», а також аспірант кафедри Юрій Шандра з доповіддю: «Improvement of the aquatic environment in Lviv urban systems through landscape planning». Окрім наукових засідань, презентацій та екскурсій відбулося публічне підписання угоди про створення міжнародної докторської школи INTENSE.