Сколівські Бескиди 2021

19.05.2021 | 13:43

Протягом 9-10 травня 2021 року учасниками студентського наукового гуртка «Активний туризм» було проведено польові дослідження в межах Сколівських Бескидів. Досліджено стан туристичної інфраструктури м. Сколе та с. Труханів, отримано інформацію стосовно зонування та функціонування національного природного парку Сколівські Бескиди; встановлено стан маркування існуючих маршрутів. Досліджено геотуристичні об’єкти за маршрутом Сколе –Кам’янка г. Ключ – озероПоляницьке – с. Труханів. Зібрані матеріали будуть використані в процесі написання курсових, магістерських (бакалаврських) робіт і наукових публікацій.
Учасники походу, студенти кафедри туризму: Кречківський Назар, Дрьомова Зоряна, Парійчук Софія, Ковбель Андрій, Андрій Потюк.
Керівники студентського наукового гуртка «Активний туризм», доценти кафедри туризму: Гамкало М., Романів П.