Сходження на г. Пікуй учасників студентського наукового гуртка Активний туризм

04.03.2021 | 12:29

Протягом 26-28 лютого 2021 року учасниками студентського наукового гуртка Активний туризм було проведено польові дослідження в межах Вододільного хребта Українських Карпат. Досліджено стан туристичної інфраструктури с. Біласовиця (Закарпатської області), отримано практичні навики стосовно пересування крижаними, фірновими і сніжними ділянками схилів, долання природних перешкод; встановлено стан маркування існуючих маршрутів.
Кульмінаційним моментом було сходження на г. Пікуй. Зібрані матеріали будуть використані в процесі написання курсових і магістерських (бакалаврських) робіт.

Учасники походу: Кречківський Назар, Дрьомова Зоряна, Парійчук Софія, Ковбель Андрій, Луговський Владислав, Чевюк Каріна, Андрій Потюк.

Керівники студентського наукового гуртка Активний туризм, доценти кафедри туризму: Гамкало М., Романів П.