Серпневі зустрічі львівських вчителів географії в ЛНУ імені Івана Франка

30.08.2018 | 12:58

На географічному факультеті ЛНУ імені Івана Франка спільно з Навчально-методичним центром освіти міста Львова започатковано нову традицію – проведення серпневих нарад вчителів географії. Цього року у навчальному корпусі (вул. Дорошенка, 41) відбулась серпнева нарада вчителів нашого міста за тематикою «Навчаємо по-новому, сучасно, для життя» (організатор заходу – методист Центру Оксана Гнатишин) за участю викладачів географічного факультету. У програму зустрічі вчителів географії було включено питання інтегрованого навчання природничих наук, актуальні проблеми навчання окремих географічних тем. Учителі були ознайомлені з попередніми підсумками вступної кампанії на спеціальності географічного факультету.

У дворику географічного факультету для вчителів організовано квест з проблематики географії України. У поточному навчальному році деканатом географічного факультету намічено провести низку спільних заходів з вчителями географії Львова та Львівщини: тематичні конкурси для учнів, спільні навчальні поїздки та конференції.