Семінар-презентація з організації туристичного обслуговування в рамках навчальної практики для студентів 2-го курсу спеціальності «Туризм»

12.07.2018 | 10:03

В рамках навчальної практики «Організація та технологія діяльності туристичних підприємств» 6 липня 2018 р. у офісі міжнародного туристичного оператора «MouzenidisTravel» було проведено семінар-презентацію з організації туристичного обслуговування для студентів академічних груп ГРТ-21, ГРТ-22 (керівники груп – доц. Паньків Н.М., доц. Пандяк І.Г., ас. Біланюк О.П., ас. Масюк Ю.О.). Директор львівської філії Брилліантова Альбіна Володимирівна розповіла про специфіку діяльності «MouzenidisTravel». Під час презентації студентів та викладачів було ознайомлено із діяльністю міжнародного туроператора «MouzenidisTravel», який орієнтується на Грецію, а також займається такими туристичними напрямками як Італія, Болгарія, Грузія, Вірменія, Азербайджан. Було розглянуто організаційну структуру та складові холдингу «MouzenidisGroup», яка включає у себе авіакомпанію «Elliair», лікувально-оздоровче підприємство «Grekomed», підрозділ для обслуговування корпоративних клієнтів «Active MICE», дитячий клуб «Ellin camp», підрозділ для організації весільних церемоній «Wedding Melody», підрозділ для VIP-обслуговування «Elion club», готельну мережу «Bomo»та ін.