Семінар-презентація вакансій на стажування у Болгарії від компанії «Stuffforrent» для студентів географічного факультету

08.11.2019 | 11:55

6листопада  2019 р. на географічному факультеті у аудиторії 6 відбулась презентація вакансій на стажування у Болгарії від компанії «Stuffforrent» від генерального менеджера Максима Комарова. У заході взяли участь студенти 2 і 3 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа», професорсько-викладацький склад кафедри туризму, а також декан та адміністрація факультету.

За останні 4 роки понад 4000 студентів із України скористалися програмою стажування у 5-ти зіркових готелях на болгарському курорті Сонячний Берег від даної компанії. На зустрічі розглядалися можливі потенційні вакансії для студентів – офіціанти (у ресторани 5 зіркових готелів), бармени (обслуговування allinclusive), покоївки (обслуговування у номерах), аніматори (спеціалісти, які мають навички спілкування із дітьми та туристами різних категорій, для ігор у басейнах, занять у фітнес-залах, супроводу туристів у барах, нічних клубах), рецепціоністи (працівники на рецепції готелю). Також було проведено лекцію-ознайомлення із вимогами щодо майбутніх фахівців із туризму і вручення сертифікатів міжнародного зразка для студентів, які проходили стажування влітку 2019 року.

Потенційним стажерам пропонується безкоштовне проживання, 3 р. харчування та можливість підбору конкретної професії під час навчальної програми в рамках стажування. Стажер оплачує страхування в Україні, витрати на обробку документів. Після проходження стажування кожен стажер отримує сертифікат міжнародного зразка. Анкети для участі у стажуванні знаходяться на кафедрі туризму аудиторія 4, 1 поверх географічного факультету.По всіх питаннях можна звертатись до Біланюк Ольги Петрівни за контактним номером 0979988011, а також до менеджера «Stuffforrent» Максима Комарова 0688178047