1 червня 2023 р. відбулась спільна науково-практична конференція кафедри туризму географічного факультету Львівського університету та Львівського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу при Національному університеті харчових технологій

13.06.2023 | 12:50

1 червня 2023 р. відбулась Міжвузівська науково-практична конференція «Розвиток туристичної та готельно-ресторанної галузі в західному регіоні України», яка була організована спільно Відокремленим структурним підрозділом «Львівським фаховим коледжем харчових технологій та бізнесу Національного університету харчових технологій» та кафедрою туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.
Модерував Міжвузівську науково-практичну конференцію «Розвиток туристичної та готельно-ресторанної галузі в західному регіоні України» кандидат географічних наук, доцент кафедри туризму Манько А. М.
З вітальним словом виступили: завідувачка кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, докторка економічних наук, професорка Мальська М. П., завідувачка торгово-економічного відділення ВСП «Львівського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу НУХТ» Кінаш З. П., заступник декана географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат географічних наук, доцент кафедри туризму Безручко Л. С., завідувачка кафедри туризму Львівського національного університету природокористування, кандидатка економічних наук, доцентка Крупа О. М.
В організаційний комітет конференції входили: Микичак Борис Михайлович – кандидат технічних наук, доцент безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві, директор ВСП «Львівський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу НУХТ»; Мальська Марта Пилипівна – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету ім..Івана Франка; Манько Андрій Михайлович – кандидат географічних наук, доцент кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка; Кінаш Зоряна Павлівна – завідувач торгово-економічного відділення ВСП «Львівський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу НУХТ»; Коляса Марія Михайлівна – голова циклової комісії галузей знань «Управління та адміністрування», «Сфера обслуговування» ВСП «Львівський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу НУХТ» Ільків Олена Ярославівна – методист ВСП «Львівський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу НУХТ»; Яцунова Галина Ігорівна – голова циклової комісії «Дисциплін загальної підготовки» ВСП «Львівський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу НУХТ».

СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ: 1. ГЕОПРОСТОРОВІ АСПЕКТИ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ – Географія туризму – Проблеми рекреаційної географії – Природні та історико-культурні туристичні ресурси – Особливості туризму в умовах воєнних конфліктів
2. АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ КРАЇНОЗНАВСТВА І МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ – Туристичні ресурси світу – Культурні традиції та інновації у міжнародному туризмі – Регіональні проблеми світової туристичної економіки – Транскордонне співробітництво
3. ОРГАНІЗАЦІЯ Й ЕКОНОМІКА ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ – Економіка туризму – Культура і правове регулювання туристичних послуг – Менеджмент і маркетинг у готельно-ресторанному бізнесі – Інновації у готельно-ресторанному бізнесі – Інформаційні та комунікаційні технології у готельно-ресторанному бізнесі – Економічні аспекти ефективного управління у готельно-ресторанному бізнесі – Історія, сучасний стан та тенденції розвитку готельного і ресторанного бізнесу
4. СУЧАСНІ ФОРМИ ТА ВИДИ ТУРИЗМУ – Активні та екстремальні види туризму – Релігійний туризм – Сільський та екологічний туризм –
Гастрономічний туризм – Інноваційні технології в туризмі – Історико-культурний туризм – Ярмарковий туризм – SPA-туризм
Кафедра туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка максимально була представлена студентами під керівництвом науковців. Доповідали студенти магістри: Вікторія Дармограй (науковий керівник доц. Манько А. М.) та Олександра Придрик (науковий керівник доц. Паньків Н.М).
Під керівництвом проф. Мальської М. П. тези підготувала В. Луцак.
Під керівництвом доц. Манька А.М. тези підготували: В. Дармограй, Я. Крива, М. Мельник, М. Сачук, В. Гарда, О. Маковецька, Р. Гервазюк, А. Соломко, К. Чифталазен, У. Ших, О. Пекера.
Під керівництвом доц. Манька А. М. та Мункачій І. З. тези підготували: О. Сидорак, А. Потюк, Ю. Гадада, Д. Башилова, Л. Майко, П. Хрунь, Є. Блінов.
Під керівництвом доц. Паньків тези підготувала О. Придрик, під керівництвом доц. Філь М.І. — Ю. Самойленко, С. Саїк, під керівництвом доц. Білоус С. В. та доц. Грицишин А. Т. – М. Децик, А. Штойко, під керівництвом к.г.н. ас. Жук Ю. І. — В. Возняк, В. Івженко.
Закрила конференцію викладач-методист, голова циклової комісії галузей знань «Управління та адміністрування», «Сфера обслуговування» Коляса М. М.