Розпочалося наукове стажування доцентки кафедри туризму О. Ю. Бордун у Швеції

04.04.2023 | 12:19

Цими днями доцентка кафедри туризму О.Ю. Бордун перебуває на стажуванні в рамках обмінів ЕРАЗМУС + у Швеції, університет Упсала.
Вже сплинув перший тиждень стажування, у період якого Ореста Бордун продемонструвала студентам бакалаврату Географічного факультету університету Упсали мультимедійну презентацію Культурної спадщини України та її втрат у період війни з окупантом з 24.02.2022 по сьогоднішній час.
Також відбулась дискусія та презентація потенціалу Львівського національного університету імені Івана Франка як центру сталого виховання студентів для представників викладацького штату географічного факультету.
Ще цього тижня очікується презентація досліджень руйнування українських поселень в Інституті міста Упсали для адміністрації та всіх охочих.

Приємною та теплою є атмосфера на географічному факультеті в Упсальському університеті.
Щирий та гостинний персонал факультету забезпечив доцентку всіма необхідними засобами для праці та організації дозвілля.