Розпочалася закордонна навчальна практика студентів напряму «Туризм» географічного факультету у Польщі

12.07.2018 | 10:15

Студенти І-го курсу географічного факультету напряму «Туризм» розпочали традиційну навчальну практику в Малопольському воєводстві Республіки Польща – Ойцовському національному парку і місті Кракові. Ойцовський національний парк створений 14 січня 1956 р. і є найменшим за площею національним парком Польщі (лише 2145,62 га, а площа його охоронної зони – 6777 га). Парк розташований у мальовничій долині річки Пронднік і є справжньою перлиною поблизу відомого туристичного центру – міста Кракова. На його території гармонійно поєднуються природні та історико-культурні цінності – багатий спектр скельних і карстових утворень, видове багатство флори і фауни, історико-культурні пам’ятки і традиційна сільська забудова. Усе це створює фантастично привабливу місцевість з сучасною туристично-освітньою інфраструктурою, доступну для відвідування цілорічно.

Це вже двадцята щорічна закордонна навчальна практика студентів географічного факультету в Ойцовському національному парку – одному із найкрасивіших і найпопулярніших серед відвідувачів парків Польщі поблизу великого туристичного центру – міста Кракова (входить до списку ЮНЕСКО). Практика триватиме 10 днів і має дуже насичену програму: студенти ознайомляться з численними туристичними атракціями Ойцовського національного парку (печери Локєтка і Темна, долина річки Пронднік, знамениті скельні комплекси, Капличка на воді тощо) та його інфраструктурою, історико-культурними атракціями міста Кракова та всесвітньо відому копальню солі Вєлічка, здійснять подорож до Татранскього національного парку (курортна місцевість Закопане, найвищі озера Татр – Морське Око і Чорний став), ознайомляться з Ягелонським університетом та ще кількома навчальними закладами Кракова та відвідають багато інших цікавих об’єктів.

Студенти вже встигли відвідати Економічний університет в Кракові, мали тривалу екскурсію Старим містом (історичним центром Кракова), брали участь в туристичних заняттях в Ойцовському національному парку.

Практика студентів географічного факультету відбувається відповідно до Угоди про співробітництво між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Ойцовським національним парком (Малопольське воєводство) на 2017-2022 роки, підписаної 04 квітня 2017 року. Керівниками практики є викладачі кафедри туризму географічного факультету Юрій Зінько і Світлана Благодир.