Робота із Google Scholar. Контактна людина

27.01.2022 | 11:56

Відділ маркетингу та комунікації продовжує роботу у напрямку присутності Університету у вебометричних базах, з цією метою було актуалізовано роботу, щодо створення профілів для усіх працівників Університету та проведено моніторинг на предмет коректного їх заповнення.

Для оперативної комунікації та швидкого вирішення існуючих питань, щодо роботи із системою Google Scholar, працівники та викладачі Університету можуть звертатись до Тимкевич Світлани ❗️- завідувача сектору обліку Відділу комплектування та обліку наукової літератури Наукової бібліотеки нашого Університету.

Пані Світлана допоможе:

• Налаштувати профіль коректно, аби він зміг бути проіндексований;
  • Підключити усі додаткові функції та потреби у Google Scholar;
  • Розібратись із вимогами та потребами бази.
    Також, пані Світлана інформуватиме вас, у разі виявлення проблем та неточностей у заповнені вашого профілю. Просимо дотримуватись її порад та реагувати на коментарі.

Для отримання допомоги та консультації, щодо роботи із профілем у Google Scholar звертайтесь на електронну скриньку svitlana.tymkevych@lnu.edu.ua ❗️