Прийнято рішення по акредитації ОП бакалавра «Туризм»

30.06.2020 | 13:33

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (далі – Національне агентство) розглянуло на своєму засіданні акредитаційну справу щодо акредитації освітньої програми бакалавра спеціальності 242 «Туризм» галузі знань 24 «Сфера обслуговування».

Експертна група, утворена для проведення акредитаційної експертизи, дійшла висновків щодо відповідності освітньої програми Критеріям оцінювання якості освітньої програми (далі – Критерії) за рівнями відповідності:

Рівень B – критерії 2, 4, 5, 6, 7, 8

Рівень А – критерії 1,3,9.

Керуючись Положенням про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 11 липня 2019 року № 977, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 8 серпня 2019 року за № 880/33851, Національне агентство вирішило акредитувати освітню програму.

Щиро вітаємо завідувача кафедри туризму проф. Мальську М.П., гаранта освітньої програми доц. Мандюка Н.Л. та увесь колектив кафедри!

Рішення