Привітання студенток кафедри туризму із участю у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

15.10.2020 | 10:26

Щиро вітаємо студентку 4 курсу групи ГРГ-41 спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Синишин Соломію із дипломом ІІ ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа», що відбувся під патронатом Міністерства освіти і науки України та Одеської національної академії харчових технологій.

А також вітаємо студентку 4 курсу групи ГРГ-41 спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Чумаченко Ірину із грамотою за участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа», що відбувся під патронатом Міністерства освіти і науки України та Одеської національної академії харчових технологій.

Також вітаємо їх керівників – доц. Пандяка Ігоря Григоровича та Філь Марію Іванівну!