Професору Семену Кукурудзі присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України»

16.05.2020 | 19:07

З нагоди Дня науки Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами вчених Львівського національного університету імені Івана Франка. Згідно із Указом Президента №186/2020 «за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм» почесні звання України отримали двоє науковців Львівського університету.

Зокрема, почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно професорові кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи географічного факультету Семену Кукурудзі.

Щиро вітаємо Семена Ілліча із високим визнанням їхньої праці і бажаємо їм міцного здоров’я та нових професійних звершень!