Професору кафедри геоморфології і палеогеографії Андрію Боніфатійовичу Богуцькому присвоєно почесне звання “Заслужений діяч науки і техніки України”

12.10.2018 | 14:36

23 серпня 2018 р. Президент України Петро Порошенко підписав указ№241/2018 “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України”, а 11 жовтня 2018 р. на урочистому засіданні Вченої ради з нагоди Дня Університету професору кафедри геоморфології і палеогеографії Богуцькому Андрію Боніфатійовичу вручили найвищу державну нагороду “Заслужений діяч науки і техніки України”! Науково-педагогічний колектив кафедри та студентство факультету щиро вітає професора з цією високою відзнакою!

Шановний Андрію Боніфатійовичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, енергії, високих наукових здобутків, здібних учнів та ще ширших перспектив!