Професорсько-викладацький склад географічного факультету на Міжнародній науковій конференції у Кельце (Республіка Польща)

06.12.2019 | 14:31

28-30 листопада 2019 року в Конгрес-центрі Ярмарок в Кельце (Республіка Польща) відбулась
міжнародна наукова конференція «Територіальна марка – як її створювати, зміцнювати і
просувати з користю для туристичного господарства». Метою цієї конференції з дискусійною
панеллю стала розробка методів створення сильних туристичних марок (брендів).
У роботі конференції взяли участь Маркіян Мальський – д.е.н., професор, декан факультету міжнародних відносин, Марта Мальська –д.е.н., професор, завідувачка кафедри туризму, Юрій Зінько – старший викладач кафедри туризму, Лідія Дубіс – д.геогр.н., професор, в. о. завідувача кафедри геоморфології і палеогеографії географічного факультету.
На пленарному засіданні була представлена доповідь «Марка сільського зеленого туризму в Україні: етапи розвитку і функціонування». Українські учасники також відвідали міжнародну XI ярмарку з сільського туризму та ознайомилась з експозиціями,присвяченими розвитку туризму у Свєнтокшинському воєводстві,а також з пропозиціями агротуристичних і геотуристичних осередків Польщі і зарубіжних країн.