Про виплату матеріальних допомог у період карантину

03.06.2020 | 20:38

Відповідно до розпорядження в.о. голови Первинної профспілкової організації працівників Львівського національного університету імені Івана Франка № 12 від 12 березня 2020 року виплата матеріальних допомог готівкою здійснюватиметься після завершення карантинних заходів.

В умовах карантину профспілкову матеріальну допомогу можна отримати на картковий рахунок. Заяву на матеріальну допомогу необхідно надіслати голові профспілкової організації Вашого підрозділу. Окрім того, разом зі заявою потрібно надіслати реквізити Вашого IBAN-рахунку (International Bank Account Number – міжнародний номер банківського рахунку).

Бланк заяви можна завантажити за посиланням.

До слова, упродовж карантину матеріальну допомогу на картковий рахунок від Первинної профспілкової організації працівників Університету отримали понад 120 працівників. Загальна сума цих виплат перевищує 80 тисяч гривень.

Пресслужба

Первинної профспілкової організації працівників