Про антикорупцію і доброчесність

08.09.2023 | 18:25

7 вересня 2023 р. студенти першого курсу навчання географічного факультету ОПП “Середня освіта (Географія)” (гарант ОПП — доц. Мамчур О.І.; куратор — проф. Дністрянський М.С.) та “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток” (гарант ОПП — доц. Стецюк О.В.; куратор — доц. Лабінська Г.М.) взяли участь у вступній лекції курсу “Про антикорупцію і доброчесність”.

“Антикорупція та доброчесність” — навчальний курс спрямований на формування у молодих людей — здобувачів освіти поняття доброчесності та доброчесних стратегій поведінки; розвиток у студентів практичних навичок спрямованих на уникнення корупції в повсякденному житті та діяти доброчесно в складних, неоднозначних життєвих ситуаціях.

Лектор курсу — п. Ганна Ткаченко, проєктна менеджерка Офісу доброчесності НАЗК, куратор проєкту в університеті — п. Ірина Іваночко.

Вітаємо студентів з долученням до курсу, бажаємо здобуття важливих знань і навичок!