Презентація оновленого видання Путівника ділової гостинності

10.02.2016 | 15:17

3 лютого 2016 року Марта Мальська, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри туризму та Ірина Жук, кандидат економічних наук Львівського національного університету імені Івана Франка прийняли участь у презентації оновленого видання Путівника ділової гостинності.

Путівник ділової гостинності Львова (Lviv Meeting Planners’ Guide) акумулює усю необхідну інформацію пов’язану з організацією ділових заходів у місті. Цільовою аудиторією путівника є іноземні організатори ділових заходів, а його формат представляє загальноприйняту світову практику, апробовану та перевірену. У Львові такий довідник видається втретє – перше видання англійською мовою побачило світ у 2014 році, а у 2015 році було видано Путівник ділової гостинності Львова українською мовою. Ініціатором та реалізатором видання Путівника є Lviv Convention Bureau.

Цього року до англомовного путівника увійшли 83 заклади чотирьох категорій: 10 унікальних закладів, 11 навчальних закладів, 47 готелів та 15 закладів іншого типу, що знаходяться у Львові та Львівській області і пропонують свої послуги організаторам конференцій та інших ділових заходів. У путівнику також описано заклади харчування, із зазначенням їхньої місткості та особливостей кухні. Путівник містить корисну інформацію про супутні конференц-послуги, такі як кейтеринг, технічне забезпечення, транспортне обслуговування, а також ідеї для проведення дозвілля.

Путівник буде розповсюджуватись під час В2В зустрічей на галузевих міжнародних виставках: Convene (Литва) – лютий, IMEX (Німеччина) – квітень, IBTM (Іспанія) – листопад. Окрім цього він буде вручатись під час прийомів офіційних делегацій, відвідин інших міст із робочими візитами, надаватись для проведення прес-турів для іноземних журналістів цільових ринків та спеціалізованих видань, а також буде розміщений у вільному доступі на офіційному туристичному сайті, офіційному інвестиційному сайті, сайті ділової гостинності lvivconvention.com.ua.