Працівники географічного факультету на екскурсії комплексом Гарнізонного храму св. апостолів Петра і Павла

02.07.2021 | 14:01

Працівники географічного факультету 30 червня 2021 р. оглянули одну із визначних пам’яток Львівського середмістя – комплекс Гарнізонного храму  св. апостолів Петра і Павла (кол. Єзуїтського собору), що розташований у зоні світової спадщини ЮНЕСКО.  Комплекс Гарнізонного храму охоплює окрім власне собору, також і просторі підземелля із експозиціями, що представляють історичний і просторовий розвиток міста.
Ґрунтовну екскурсію комплексом Гарнізонного храму провів асистент кафедри туризму Тарас Завадовський.
На сьогодні собор є не лише визначною історико-культурною пам’яткою, а й важливим осередком громадського життя сучасного Львова.