Польсько-українська співпраця доцентки кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Галини Кушнірук

17.10.2022 | 09:43

22-24 вересня 2022 р. відбувся міжнародний науковий семінар – XXXVIII Seminarium terenowe «Warsztaty z geografii turyzmu» (Wydział Nauk Geograficznych, Łódź, Polska). Семінар проходив під гаслом «Turystyka w nowym świetle», який організував Instytut Geografii Miast, Turyzmu i Geoinformacji. Участь у заході взяла доцентка кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Галина Кушнірук і отримала Сертифікат.

Крім того, у вересні 2022 р. опубліковано колективну монографію «Tourism Planning and Development in Eastern Europe» у престижному закордонному видавництві CAB International (London, UK). Зокрема, співавторами розділу 8 «Three Decades of Tourism Development in Independent Ukraine: From the Collapse of the USSR to the Conflict in the Donbas» стали доцентка Галина Кушнірук разом з колегами польських університетів (Pedagogical University of Krakow; University of Silesia in Katowice).

Детальніше про книгу можна дізнатися на сайті видавничої корпорації CABI: https://cabidigitallibrary.org/doi/abs/10.1079/9781800620353.0008

Пишаємось і вдячні польським колегам за плідну міжнародну співпрацю і всебічну підтримку України!