Пізнавальна екскурсія для студентів 1-го курсу спеціальності 242 “Туризм та рекреація”

21.02.2024 | 18:22

21 лютого 2024 року доцент кафедри туризму Ореста Юріївна Бордун у межах навчальної програми дисципліни “Географія туризму та рекреації” провела пізнавальну екскурсію для студентів 1-го курсу спеціальності 242 “Туризм та рекреація” .

Студенти побували на території готельно-ресторанного комплексу CITADEL INN у Львові, де мали можливість оглянути непересічні архітектурні пам’ятки, милуватися витворами ландшафтного дизайну, спостерігати за ритмом історичного європейського міста з висоти мальовничого рельєфу.

Екскурсія супроводжувалась змістовною лекцією – Ореста Бордун знайомила студентів з історико-архітектурними туристичними ресурсами Львова, розповідала про перші туристичні рухи у місті.

Такі заняття на природі мотивують пізнавати цікаві архітектурні атракції, досліджувати рідне місто і долучатись до промоції та розвитку туристичної діяльності Львова.