Пізнання світу через призму Географії – учні НВК “Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей” відвідали географічний факультет

26.04.2024 | 11:02

25 квітня 2024 року Географічний факультет відвідали учні НВК “Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей”.

Молоді люди допитливо оглядали Навчально-наукову лабораторію “Аналізу ґрунтів і природних вод”; з захопленням розглядали зразки ґрунтів; з цікавістю прослухали лекцію доцентки кафедри конструктивної географії і картографії Ольги Пилипович на тему : “Чому потрібно берегти воду”.
Студентка четвертого курсу Христина Терновецька та аспірант Назар Ваньо навчили учнів вимірювати рН та мінералізацію води.

Дякуємо учителям ліцею пані Зоряні Бурак та пані Світлані Юрків за те, що дбають про своїх учнів і мотивують до знань і пізнання світу через призму Географії.