Педагогічна практика студентів заочної форми навчання спеціальності 014.07 “Середня освіта (Географія)”

29.12.2023 | 15:59

Студенти 4 курсу заочної форми навчання спеціальності 014.07 “Середня освіта (Географія)” прозвітували про педагогічну практику в закладах загальної середньої освіти (керівник від факультету – доц. Оксана Склярська, загальний керівник – доц. Марія Лаврук).
Педагогічна практика передбачала проведення уроків і виховних заходів, підготовку методичних матеріалів, психолого-педагогічне дослідження та написання есе. Під час захисту звітів студенти обговорили з керівниками виклики, які виникали при проведенні занять, поділились позитивними враженнями та емоціями від свого першого педагогічного досвіду. Виконання завдань практики посприяло набуттю студентами фахових компетентностей, передбачених освітньою програмою.
На фото уроки з географії проводять студентки групи ГРО-41з: Таміла Варга у Верхньокоропецькому ЗЗСО І-III ст. Мукачівської районної ради Закарпатської області; Ярина Копко у ЗОШ І-III ст. № 29 м. Львова; Ірина Прихідняк у Вузлівському ОНВК «ЗОШ І-III ст.-ліцей» Червоноградського району Львівської області; Марія Сказик у Козаківському ліцеї ім. Катерини Мандрик-Куйбіди Калуського району Івано-Франківської області; Марія Дмитрук у Зарічанському ліцеї ім. Володимира Яворського Делятинської селищної ради Івано-Франківської області.