Палеоґрунтознавство та його роль у реконструкціях змін клімату – лекція для студентів-магістрів (ОП “Глобальні зміни геоморфосистем і геозагрози”) від к.г.н. Дорошкевича С. П. , Інститут географії НАНУ (м. Київ)

04.04.2024 | 15:57

02 квітня 2024 року під час занять з курсу “Давні і сучасні зміни клімату” магістри першого року навчання, які здобувають освіту за ОП “Глобальні зміни геоморфосистем і геозагрози”, а також члени кафедри геоморфології і палеогеографії заслухали лекцію старшого наукового співробітника відділу геоморфології та палеогеографії Інститут географії НАНУ (м. Київ), кандидата географічних наук Дорошкевича Сергія Петровича на тему “Палеоґрунтознавство та його роль у реконструкціях змін клімату”.
Наприкінці заняття відбулась дискусія щодо актуальних проблем палеогеографії, геоморфології, прогнозування змін геоморфосистем тощо.
Магістри та члени кафедри геоморфології і палеогеографії щиро вдячні Дорошкевичу Сергію Петровичу за надзвичайно цікаву та інформативну лекцію.