Ознайомча екскурсія для студентів ІІ курсу кафедри туризму в капсульний готель «Capsule Hotel Constellation 89»

05.10.2022 | 16:06

Сьогодні 5 жовтня доценти кафедри туризму Андрій Манько та Любомир Безручко організували ознайомчу екскурсію для студентів ІІ курсу кафедри туризму спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». Студенти разом з викладами відвідали готель «Capsule Hotel Constellation 89», яку провела директорка готелю Войтухів Роксолана.
Особливість готелю полягає в тому, що відвідувачам пропонують розміщення у спеціальних капсулах, що сприяє релаксації та має ефект своєрідної психотерапії, допомагає організму зібратись силами та відновити баланс духовних сил.
Колектив кафедри туризму дякує пані Роксолані за змістовну екскурсію, А. Маньку та Л. Безручко за креативні підходи у навчальному процесі.