Освоєння неформальних компонентів освіти під час навчання студентів-бакалаврів ОП 014.07 “Середня освіта (географія)

25.05.2023 | 10:40

Студенти-бакалаври 4 курсу, що навчаються за освітньою програмою 014.07 “Середня освіта (географія)”, під час вивчення дисципліни “Методика навчання суспільної географії (викладач доцент Ольга Мамчур)” успішно освоїли неформальні компоненти навчання і завершили курси-тренінги на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus (тривалістю від 15 до 30 год самостійної роботи), що стосуються майбутньої професії:

• Шкільне життя онлайн. Із циклу “30 кроків до НУШ: навчаємо громадянина”;
• Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель? Teachers College (Колумбійський університет, США);
• Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги і можливості.

Неформальні компоненти освіти допоможуть майбутнім педагогам здобути необхідні компетенції й збагатити індивідуальний досвід щодо інших моделей створення та поширення знань, вмінь, навички.