Університет надаватиме освітні послуги студентам ЗВО, які розташовані у зоні проведення бойових дій

17.03.2022 | 19:44

В рамках внутрішньої академічної мобільності Львівський національний університет імені Івана Франка надаватиме освітні послуги здобувачам, заклади вищої освіти яких розташовані у зоні проведення бойових дій та надання освітніх послуг якими тимчасово призупинено. Відповідний Наказ № О-22 «Про організацію надання освітніх послуг здобувачам вищої освіти ЗВО, які тимчасово припинили надавати освітні послуги, зарахованих в рамках внутрішньої академічної мобільності» підписав Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник 17 березня 2022 року.

Згідно з Наказом для консультації та оформлення заяви здобувачам вищої освіти необхідно звернутися у Центр забезпечення якості освіти або надіслати на офіційну електронну пошту Університету (zag_kan@lnu.edu.ua) відповідну заяву (Додаток 1).

З Наказом можна ознайомитися  за посиланням.

Зразок заяви доступний за посиланням.

За консультацією можна звернутися у Центр забезпечення якості освіти Львівського національного університету імені Івана Франка за телефонами (032) 239 45 52, (067) 800 01 20.