У студентів другого курсу кафедри туризму триває навчальна практика «Організація та технологія діяльності туристичних підприємств»

30.06.2023 | 09:53

У студентів другого курсу кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка триває навчальна практика «Організація та технологія діяльності туристичних підприємств». Сьогодні під керівництвом доцентів В. Худо, О. Біланюк, В. Стецького старшого викладача Ю. Зінька вони вивчали питання організацію та технологічні аспекти виробництва й надання послуг готельно-ресторанного комплексу FESTHotel.  Тепла зустріч  адміністрації готелю, особлива аура дизайну інтер’єру, змістовні розповіді менеджерів, екскурсії номерними фондами, рестораном і зонами відпочинку дозволили студентам і керівникам отримати нові знання і враження про стан  гостинності міста Львова.