Онлайн-заняття із презентацією бізнес-планів для підприємств туристичної індустрії

25.11.2020 | 17:27

24 листопада 2020 року викладачем кафедри туризму Біланюк Ольгою Петрівною було проведене розширене онлайн-заняття із дисципліни «Економіка підприємства». Студенти 4 курсу спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» у рамках освітньої програми предмету презентували бізнес-плани своїх майбутніх компаній (туристичних агенств, туроператорів, ресторанів, кав’ярень, готелів та хостелів). Студентами було охарактеризовано прикладні аспекти бізнес-планування створення і розвитку підприємства.

Бізнес-план охоплює практично всі функціональні напрями підприємства, починаючи від детального опису технології бізнес-проекту і закінчуючи ґрунтовними фінансовими розрахунками ефективності господарювання. Тому його розробка і контроль реалізації (в подальшому) значно сприяє як підвищенню ефективності, так і зниженню ризиків у започаткуванні нових напрямів підприємницької діяльності. Процес планування є невід’ємним природнім елементом управління створенням, функціонуванням та розвитком кожного економічного агента, адже дозволяє не лише передбачити найбільш важливі економічні характеристики та параметри господарювання, але й узгодити місію та цілі, стратегію і тактику розвитку підприємства, його ресурсний потенціал та можливості її реалізації.