Навчально-пізнавальна поїздка студентів-географів

25.04.2018 | 10:58

21-22 квітня 2018 року відбулась чергова навчально-пізнавальна поїздка студентів- географів за маршрутом Львів – Кам’янець-Подільський – Бакота – Китайгород. Поїздка організована доц. Брусаком В.П., доц. Койновою І.Б., зав.лабораторії «Екологічного моніторингу» Зюзіном С.Ю. та активістами екогуртка географічного факультету. До поїздки долучались студенти різних курсів географічного факультету.

Окрема подяка колезі з Кам’янець-Подільського національного університету викладачу Касіянику І.П. за проведену цікаву фахову екскурсію унікальним геологічним відслоненням у Китайгороді та Бакотській затоці Дністровського водосховища.

Подібні поїздки сприяють унаочненню та кращому засвоєнню теоретичних знань, здобутих студентами в аудиторіях, виховують почуття любові до природи і гордості за неймовірну красу України.

Текст і фото Ірини Койнової