Навчальні екскурсії студентів другого курсу бакалаврату, що опановують освітні програми “Середня освіта (Географія)” й “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”, під час вивчення дисципліни “Краєзнавство і туризм”

09.06.2023 | 13:59

Впродовж другого семестру 2022/2023 навчального року студенти географічного факультету груп ГРО-21 (освітня програма “Середня освіта (Географія)”) і ГРФУ-21 (освітня програма “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”), вивчаючи навчальну дисципліну “Краєзнавство і туризм” (викладач – доцентка Оксана Стецюк), ознайомилися із краєзнавчо-туристичним потенціалом музейних закладів Львівщини. 23 лютого 2023 року вони відвідали Музей історії ЛНУ імені Івана Франка, 2 березня – Музей-меморіал жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”. А 18 травня в Міжнародний день музеїв, студенти побували одразу в декількох закладах Львова: Державний природничий музей НАН України, Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького “Шевченківський гай”, Львівський історичний музей.

Навчальні екскурсії вагомо посприяли набуттю студентами професійних компетентностей, передбачених освітніми програмами, завдяки реалізації дидактичних принципів зв’язку із життям і наочності.