Навчальна практика студентів географічного факультету у Польщі

05.07.2019 | 11:52

У студентів-туристів розпочалася практика в Польщі. З початку липня у студентів першого курсу географічного факультету напряму “Туризм” розпочалася навчальна практика в Польщі (Малопольське воєводство). Студенти вже відвідали відомі туристичні місця регіону –  історико-архітектурні комплекси Кракова, гірське озеро “Морське око” в Татрах, Бабягурський і Ойцовський національні парки. Вони також ознайомилися з особливостями туристичної освіти вузів-партнерів – Ягелонського університету та Вищої школи туризму та екології в Сухій Бескидській, що визнані в поточному році найкращими закладами Польщі, що забезпечують відповідно академічну і практичну підготовку фахівців туризму. У програмі практики також вивчення польського досвіду в розвитку туристичної інфраструктури та інновацій у забезпеченні туристичних занять.