Наукове стажування докторів Географічного відділу Краківського педагогічного університету на кафедрі туризму Географічного факультету

05.10.2016 | 10:25

Впродовж наукового стажування працівників географічного відділу Краківського педагогічного університету: доктора Францішка Мроза,доктора Анни Делекти, доктора Каміли Зіолковської-Вейс під керівництвом проф. Мальської М.П. відбулися: лекції для студентів географічного факультету, екскурсія в музей ЛНУ ім. І.Франка, подорож Львівською дорогою святого апостола Якова ВІА РЕГІА.

З нагоди святкування Міжнародного дня туризму колектив кафедри туризму з працівниками географічного відділу Краківського педагогічного університету відвідали Львівський  національний академічний театр опери та балету імені Соломії  Крушельницької.