8-9 червня 2023 р. відбудеться Всеукраїнська студентсько-аспірантська наукова конференція “Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії, екології, туризму та сфери гостинності в Україні”.

07.06.2023 | 21:09
Запрошуємо Вас взяти участь у XXIV Всеукраїнській студентсько-аспірантській науковій конференції “Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії, екології, туризму та сфери гостинності в Україні”.
Необхідно до 5 червня 2023 року надіслати відповідну заявку. Для виступу на конференції потрібно підготувати презентацію.
Конференція відбудеться 8-9 червня 2023 року в змішаному форматі.
Очна частина відбудеться за адресою вул. Дорошенка 41, м. Львів (Географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка) та онлайн на платформі Microsoft Teams.
За результатами конференції буде видано електронний збірник матеріалів.