Налагодження співпраці з Львівським вищим професійним училищем торгівлі та сфери послу

13.10.2021 | 19:22

12 жовтня 2021 р. відбулась профорієнтаційна зустріч представників кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Львівського національного університету імені Івана Франка, в. о. завідувача кафедри, доц. Пандяка І. Г. та доц. Джурик Н. Р.-Й., з адміністрацією, викладачами та учнями Львівського вищого професійного училища торгівлі та сфери послуг.

Під час зустрічі з адміністрацією закладу окреслено ключові напрямки подальшої співпраці, учні закладу ознайомились з підготовкою фахівців кафедри, організацією навчального процесу, проходженням практик, програмами міжнародного стажування, працевлаштуванням випускників спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» і «Харчові технології».

Колектив кафедри висловлює щиру подяку директору Львівського вищого професійного училища торгівлі та сфери послуг Кісці М. Є. за організацію зустрічі та підтримку партнерської співпраці у підготовці фахівців у сфері гостинності та харчових технологій.