Всеукраїнський конкурс робіт учнів секції географії відділення наук про Землю Львівської обласної МАН

09.11.2020 | 14:34

Вітаємо з високими нагородами на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів секції географії відділення наук про Землю Львівської обласної МАН!

Ваша мотивованісь, допитливість, наполеглива і сумлінна праця, креативність, цілеспрямованість у досягненні поставленої мети – стали невід’ємною частиною успіху.
Ви – найкращі, пишаємося вами!!!
Козак Зоряна – ІІ місце (секція кліматологія та метеорологія),
Турчиняк Павло – ІІ місце (секція геологія, геохімія та мінералогія),
Лялюк Остап – ІІІ місце ( секція географія та ландшафтознавство).
Дякую науковим керівникам ЛНУ ім. Ів.Франка – Зіньку Ю.В., Побережській І.В., Бекеші С.М., Білик Н.Т., Яворському Б.І.  за сумлінну працю і підтримку малих академіків!Продовження конкурсу триває, на учнів чекає участь у міжнародних змаганнях.
Козак Зоряну і Турчиняка Павла рекомендовано до участі у міжнародних змаганнях відповідно до  секцій і тематик досліджень!!!
Бажаємо успіхів, переконані, що отриманий досвід, без сумніву, стане стартом для нових перемог!!! Віримо в кожного з Вас!!!
“Якщо у людини є яскраво виражені здібності – у неї є потреба реалізувати їх!” – Ганс Сельє.
За матеріалами  Любомири Шевчук