На війні загинув випускник географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка молодший сержант Юрій Соломчук

18.11.2023 | 11:16

16 листопада 2023 року, захищаючи Українську Державу від окупантів, під час виконання бойового завдання із забезпечення відсічі збройної агресії росії в районі населеного пункту Діброва Луганської області, загинув випускник географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка молодший сержант Юрій Соломчук. Героєві було 25 років.

Юрій вступив на географічний факультет Львівського університету в 2016 році. У 2021 році закінчив навчання на магістратурі за спеціальністю «014.07 Середня освіта (географія)».

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!