На війні загинув випускник географічного факультету Павло Щербина

20.12.2022 | 11:12

Сумну звістку отримала університетська спільнота! Ще один Герой поліг за волю і достойне майбутнє України! 15 грудня 2022 р. на Бахмутському напрямку загинув випускник географічного факультету Павло Щербина. Він навчався на магістратурі кафедри економічної і соціальної географії, випускник 2014 року. Належав до покоління студентів, завдяки яким Революція гідності мала місце у історії України! Він був ще одним із тих розумних і успішних молодих людей, що втілив у життя гасло: Не словом, а ділом! А опісля завершення університету працьовитий і цілеспрямований Павло втілив свою мрію й заснував свою власну справу!

У серпні 2022 р. став до лав Збройних сил України!

Він був командиром окремого гранатометного взводу 2-го батальйону, брав участь у звільненні Херсона, а опісля – у бойових діях поблизу Бахмута.

Павло мав мрію продовжити і розвивати свою справу по завершенні війни! Та не судилось…

Висловлюємо співчуття рідним, близьким і друзям Павла.

Прощання з Павлом відбудеться 21.12.2022 р. о 11:00 у Гарнізонному храмі св. апостолів Петра і Павла, вул. Театральна 11.