На кафедрі ґрунтознавства і географії ґрунтів відбулося обговорення ОПП “Ґрунтознавство та експертна оцінка земель”

07.06.2021 | 14:11

03 червня на кафедрі ґрунтознавства і географії ґрунтів відбулося обговорення ОПП “Ґрунтознавство та експертна оцінка земель” із роботодавцями, провідними науковцями Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН України, зокрема завідувачем Відділу землеробства і відтворення родючості ґрунтів, кандидатом сільськогосподарських наук, старшим науковим співробітником Качмар Оксаною Йосипівною,провідним науковим співробітником, кандидатом сільськогосподарських наук Вавринович Оксаною Володимирівною та старшим науковим співробітникомВідділу агрохімії та ґрунтознавства, кандидатом біологічних наук ПартикоюТетяною Володимирівною.

Упродовж зустрічі було всебічно розглянуто деякі аспекти ОПП”Ґрунтознавство та експертна оцінка земель” (першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та ОПП “Прикладне ґрунтознавство та оцінка земель” (другого (магістерського) рівня вищої освіти), які потребують подальшого вдосконалення і поліпшення.