Мотиваційна онлайн-зустріч студентів та викладачів кафедри туризму із генеральним директором мережі готелів

20.04.2022 | 11:26
За ініціативи доцента кафедри туризму к.е.н Біланюк О.П. 19 квітня 2022 року була організована мотиваційна онлайн – зустріч студентів та викладачів кафедри туризму з засновником, генеральним директором керуючої компанії “Ribas Hotels Group” Артуром Лупашко.
        На зустрічі були обговорені проблеми та перспективи розвитку галузі туризму і готельної справи.
Представлений досвід розвитку української готельної управляючої компанії  “Ribas Hotels Group”, основи сервісу та принципи роботи компанії. Виділені засади розвитку міжнародної готельної справи на основі відомих готельних мереж Four Seasons та Ritz-Carlton. Інсайд усієї зустрічі – не буває зайвих знань, навчатись потрібно завжди.
      Дякуємо Артуру Лупашко за мотивацію, натхнення та за усі знання та досвід.
 Майбутнє України за нами! Слава Україні!