Міжнародний науковий семінар “ІТ-сектор як рушій трансформації у Центрально-Східній Європі”.

02.12.2019 | 11:20

28 листопада 2019 р. відбувся Міжнародний науковий семінар “ІТ-сектор як рушій трансформації у Центрально-Східній Європі”. Захід організувала кафедра економічної та соціальної географії ЛНУ ім. Івана Франка за ініціативи Байройтського університету (м. Байройт, Німеччина), Єнського університету імені Фрідріха Шиллера (м. Єна, Німеччина) та Київського національного економічного університету (м. Київ, Україна) за фінансової підтримки дослідницької мережі та платформи “Східна Європа – глобальний простір” (EEGA).
Секційні засідання охоплювали три напрямки: цифровізація, навики й освіта, локальні та глобальні перспективи.
У семінарі взяли участь науковці з Великої Британії, Грузії, Німеччини, Норвеґії, Угорщини й України, які представили бачення ІТ-сектора як чинника сучасного розвитку з позиції економіки, менеджменту та суспільної географії.