Міжнародний науково-практичний форум “Індустрія гостинності: стан, тенденції розвитку та перспективи галузі в умовах війни” проходитиме 19-21 квітня 2023 року на базі кафедри туризму Національного університету “Львівська політехніка”

25.03.2023 | 14:35

Дорогі колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному науково-практичному форумі “Індустрія гостинності: стан, тенденції розвитку та перспективи галузі в умовах війни”, який відбудеться 19-21 квітня 2023 року на базі кафедри туризму Національного університету “Львівська політехніка”.

ФОРУМ передбачає роботу трьох Семінарів:
Семінар 1.”Тенденції розвитку туристичної галузі в умовах війни”.
Семінар 2. “Готельний бізнес у військовий період: реалії, проблеми, прогнози”.
Семінар 3. “Ресторанні та гастрономічні тренди світу та України”.

Важливе:

• Форум буде проходити в дистанційній формі (через платформу ZOOM).
  • Матеріали Форуму увійдуть до збірника тез Форуму.
  • Після завершення Форуму всі учасники отримають сертифікати (30 годин, 1 кредит ECTS).
  • Робочі мови: українська, англійська.
  • Участь в роботі Форуму – безкоштовна.

УСІ ДЕТАЛІ – у вкладеному Інформаційному повідомленні.

КОНТАКТИ ОРГКОМІТЕТУ:
Кафедра туризму, Інститут сталого розвитку ім. В. Чорновола, Національний університет «Львівська політехніка», вул. Карпінського 2/4, 1-й навч.к., ауд. 210, Львів, Україна, 79007
Телефони оргкомітету:
+38 (097) 557 6310 – Марія Лущик (murmarja@gmail.com)
+38 (067) 964 0999 – Ярослава Москвяк (slavakohanec1201@gmail.com).

До зустрічі на Форумі!