«Мікрокваліфікація : мода, чи сучасний тренд розвитку неформальної освіти»
8 листопада 2022 року доценти кафедри туризму Філь М. І., Біланюк О. П. взяли активну участь у дискусії, долучались в обговорення з експертами з різних актуальних питань. На онлайн – заході була присутня Т. Семигіна, членкиня Національного агентства кваліфікацій; д.т.н., проф. Ю. Рашкевич – експерт НАК, заступник міністра з вищої освіти МОН 2019 р. були розкриті питання:
- Microcredentials vs Мікрокваліфікації: особливості тлумачення;
- використання мікрокваліфікацій в освіті
- застосування мікрокваліфікацій у професійному розвитку
- потенціал мікрокваліфікацій у підготовці фахівців.