Зустріч студентів кафедри туризму із заступником керівника Управління курортів і туризму ЛОДА Тарасом Лозинським

02.11.2022 | 13:57

2 листопада 2022 року на географічному факультеті  Львівського національного університету імені І. Франка відбулася зустріч студентів кафедри туризму із заступником керівника Управління курортів і туризму ЛОДА Тарасом Лозинським, організатором якої виступив асистент кафедри туризму Тарас Завадовський.

На зустрічі зі студентами говорили про сучасний стан туризму у Львівській області, зокрема про те, які перспективи успішного функціонування під час воєнного стану. Особливу увагу було приділено сучасним тенденціям у туризмі та ресурсному потенціалу. Було охарактеризовано зразкові туристичні об’єкти: музеї, бальнеологічні курорти, музеї.

У ході зустрічі було порушено проблематику недосконалості у статистичному секторі, що є важливим для туризму.

Тарас Лозинський багато розповідав про промоцію Львівщини у доковідний час та у час війни, а також окреслив ключові перспективи вдосконалення туристичної сфери Львівської області.

Такі зустрічі є дуже необхідними, оскільки відбуваються у формі діалогу між державними туристичними інституціями та майбутніми фахівцями туристичної сфери.