11.07.2023 | 12:21

Студенти 1-го курсу спеціальності 242 «Туризм і рекреація» завершили перший розділ навчальної практики «Маршрутне дослідження туристичних ресурсів», що тривав з 22 червня по 05 липня 2023 р. Розділ включав два основні етапи: 1) екскурсії містом Львовом; 2) виконання індивідуального завдання зі створення власного екскурсійного маршруту. В якості показових екскурсійних об’єктів було досліджено фортифікаційні споруди міста, релігійні та наукові установи. Студенти ознайомились з основами екскурсійної діяльності, розширили свої знання з географії туризму міста. Також студенти відвідали відділи наукової бібліотеки імені Василя Стефаника. За це особлива подяка керівникам Інституту досліджень бібліотечних мистецьких ресурсів, які розказали та показали студентам виставкову експозицію Відділу наукової бібліотеки подаровану меценатами Іванною та Мар’яном Коцями. На другому етапі студенти розробили власні екскурсійні маршрути. За результатами навчальної практики буде представлено кінцевий звіт та у вересні відбуватиметься його захист. Такі практики дуже важливі для набуття навичок практичної діяльності у туризмі.