Мармароси -2018

08.10.2018 | 15:19

Протягом 21-23 вересня 2018 року учасники студентського наукового  гуртка «Активний туризм» провели польові дослідження в межах Мармароського масиву. Апробовано новий пішохідний маршрут на г. Піп-Іван Мармароський через г. Щевора. Досліджено стан маркування туристичних маршрутів, а також антропогенні зміни ландшафтів за маршрутом с. Ділове – водоспад Ялинський.  Ідентифіковано житлові споруди в межах високогір’я, які можна використовувати для ночівлі туристичних груп. Здобуто досвід з долання природних перешкод, орієнтування на місцевості, організації харчування і побуту та ін. Отримані дані будуть використані при написанні курсових і магістерських робіт.

В польових дослідженнях приймали участь студенти кафедри туризму: Ковбель А., Покровська Ю., Кікта А., Ольшанецький І., Шпак Х., Швед Р., Чев’юк К., Жук А., Хром’як О., Яцева К.

Керівники гуртка, доценти: Гамкало М. З., Романів П. В.