ЛНУ імені Івана Франка запрошує на безкоштовні курси з підготовки до національного мультипредметного тесту для вступу на здобуття ОР Бакалавр

09.04.2022 | 14:06

Шановний абітурієнте!

Львівський національний університет імені Івана Франка запрошує цьогорічних випускників шкіл на безкоштовні курси з підготовки до національного мультипредметного тесту (українська мова, історія України, математика) для вступу на здобуття ОР Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти.
Це чудова можливість вдосконалити знання разом із професіоналами, адже курси організовують філологічний, історичний і механіко-математичний факультети Університету на базі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки.

Для реєстрації потрібно заповнити гугл-форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSib_spKYWME9MZ9rmrGnx3PL-gQHYG9hPF0zpF-v6Rjxe3w/viewform

Після введення даних вас буде додано до вайбер-групи.
Якщо виникатимуть запитання – телефонуйте на номер (068) 239 64 42.

Будьмо освіченою нацією. Навчаймося для України !